Skip to main content

Het Federgon-team

Algemeen Directeur

Herwig Muyldermans

herwig.muyldermans@federgon.be

Directeur Juridische Dienst
 

Ann Cattelain

ann.cattelain@federgon.be

Directeur Wallonië - Brussel
 

Arnaud le Grelle

arnaud.legrelle@federgon.be

Directeur Research & Economic Affairs / Directeur Vlaanderen

Paul Verschueren

paul.verschueren@federgon.be

Verantwoordelijke Finance

Katrien Decoster

katrien.decoster@federgon.be

Verantwoordelijke Administratie

Ingrid Geboors

ingrid.geboors@federgon.be

Verantwoordelijke Communicatie

Lien Persyn

lien.persyn@federgon.be

Coördinator Federgon Academy

Joanne Reyners

joanne.reyners@federgon.be

Ombudsdienst

Ilse Platteau

ombuds@federgon.be

Contact

Tour & Taxis 
Havenlaan 86c bus 302 
1000 Brussel 

T +32 (0)2 203 38 03
E info@federgon.be

De kantoren van Federgon bevinden zich in het Koninklijk Pakhuis.

Bereikbaarheid