Ваша робота в Бельгії починається тут!

Тимчасова праця (прості робочі та офісні профілі).

in collaboration with
Travi

Хочете більше дізнатися про роботу через інтерім? interiminfo.be



Runtime

Представник: Nikki Adriaensen

Ел. пошта: nikki.adriaensen@runtime.be

Номер телефону: +32 15 249 449

Мова: English

Вебсайт: www.runtime.be/nl/



Human Supports / Human Supports Medical

Представник: Gauthier Steiner

Ел. пошта: bo@humansupports.be

Номер телефону: +32 489 110 304

Мова: English

Вебсайт: humansupports.be/



Select Group

Представник: Jelle Destoop

Ел. пошта: jelle.destoop@selecthr.be

Номер телефону: +32 486 888 979

Мова: Dutch

Вебсайт: www.weareselectgroup.com



Start People

Представник: Iryna Khomitska

Ел. пошта: rgfforukraine@rgfstaffing.be

Номер телефону: +32 9 393 43 67

Мова: Ukrainian, English, Polish, Russian

Вебсайт: www.internationalrecruitment.be/pl/rgf-staffing-for-ukraine



Flexforce

Представник: Nick Meylemans

Ел. пошта: nick.meylemans@flexforce.be

Номер телефону: +32 495 525 541

Мова: English, Dutch, Russian, Ukrainian

Вебсайт: www.flexforce.be



Q Jobs

Представник: Axel Vangilbergen

Ел. пошта: axel.vangilbergen@qjobs.be

Номер телефону: +32 496 581 053

Мова: English

Вебсайт: www.qjobs.be/?gclid=Cj0KCQjwma6TBhDIARIsAOKuANzRSYbgnRbCijm0w_9fwa_FF3HRjig7QwdvWvnA6ZTcuyPsFqA3qMMaAgcnEALw_wcB



Asap

Ел. пошта: info@asap.be

Номер телефону: +32 89 201 400

Мова: Dutch, French, English

Вебсайт: www.asap.be/nl/campagnes/welcome-in-belgium



Adecco

Представник: Frédéric Van Waeijenberge

Ел. пошта: frederic.van.waeijenberge@adecco.be

Номер телефону: +32 478 535 655

Мова: English, Ukrainian, Russian

Вебсайт: www.adecco.be/nl-be/werkgevers/oekraine/



CTRL-F

Представник: Charlot Van Parijs

Ел. пошта: charlot.vanparijs@ctrl-f.be

Номер телефону: +32 478 838 232

Мова: English, Russian, Polish

Вебсайт: jobsforukraine.be/



Liberty Work

Представник: Isabel Maertens

Ел. пошта: hr@libertywork.be

Номер телефону: +32 498 300 550

Мова: Dutch, French, English



VeroTech

Представник: Elly-May Donkor

Ел. пошта: jobs@verotech.be

Номер телефону: +32 16 679 900

Мова: English

Вебсайт: www.verotech.be/jobs



247 Chauffeursdiensten

Представник: Sofie Thys

Ел. пошта: s.thys@247cd.be

Номер телефону: +32 9 396 42 17

Мова: English, Dutch, French, Spanish, Romanian, Polish

Вебсайт: 247chauffeursdiensten.be/



A-Concept Interim

Представник: Marc Braeckmans

Ел. пошта: marc@a-interim.be

Номер телефону: +32 475 244 422

Мова: Dutch, English

Вебсайт: www.a-interim.be



House Of Talents

Представник: Pauline Duyck

Ел. пошта: pauline.duyck@houseoftalents.be

Номер телефону: +32 471 738 502

Мова: Dutch, French, English

Вебсайт: www.houseoftalents.be/nl/



TassCo

Представник: Natalie Neyt

Ел. пошта: natalie.neyt@tasscoffee.be

Номер телефону: +32 484 663 664

Мова: English

Вебсайт: www.tasscoffee.be



Accent

Представник: Marcela Iacob

Ел. пошта: marcela.iacob@accentjobs.be

Номер телефону: +32 473 732 983

Мова: Dutch, English

Вебсайт: jobsforukraine.be/



Let's Work

Представник: Adriana Vainer

Ел. пошта: adriana.vainer@letswork.be

Номер телефону: +32 475 892 373

Мова: English, Russian, Romanian

Вебсайт: www.letsworkinternational.be



Staffing Belgium

Представник: Cato de Vos

Ел. пошта: work@staffing-esg.be

Номер телефону: +32 3 808 54 12

Мова: Dutch, English, Polish

Вебсайт: www.staffing-esg.be/



Xtra interim

Представник: Steven Ghesquiere

Ел. пошта: steven.ghesquiere@xtra.works

Номер телефону: +32 492 830 783

Мова: Dutch



Absolute Jobs (Absolute@Work)

Представник: Broos Debrabander

Ел. пошта: broos.debrabander@absolutejobs.be

Номер телефону: +32 496 103 080

Мова: English, Ukrainian

Вебсайт: absolutejobsforukraine.be



Ambassade Groupe

Представник: Olivier Libois

Ел. пошта: olivier@ambassade-groupe.be

Номер телефону: +32 497 463 150

Мова: French, English, Spanish, Dutch

Вебсайт: www.facebook.com/Horecainterim/



Vivaldis

Представник: Lydia Zubryckyj

Ел. пошта: lydia.zubryckyj@vivaldisinterim.be

Номер телефону: +32 3 808 64 96

Мова: Ukrainian, Russian, French, English

Вебсайт: vivaldisjobsforukraine.be/



Catalay

Представник: Pascal Severs

Ел. пошта: pascal.severs@catalay.com

Номер телефону: +32 475 386 548

Мова: English

Вебсайт: www.catalay.com



M18 Executive Search

Представник: Vivian Sajet

Ел. пошта: vivian@m18.be

Номер телефону: +32 495 155 718

Мова: English, Russian

Вебсайт: www.m18.be/





Atmetis

Представник: Michelle Mies

Ел. пошта: Michelle.Mies@atmetis.be

Номер телефону: +32 471 556 580

Мова: English

Вебсайт: www.atmetis.be



Manpower Belgium

Представник: Marc Vandeleene

Ел. пошта: marc.vandeleene@manpowergroup.be

Номер телефону: +32 495 240 543

Мова: English

Вебсайт: go.manpowergroup.com/ukraine-find-work-now



Konvert

Представник: Nataliia Bieliaieva

Ел. пошта: nataliia.bieliaieva@konvert.be

Номер телефону: +32 56 234 141

Мова: Dutch, English, Ukrainian, Russian, French, Spanish

Вебсайт: www.konvert.be



Randstad

Представник: Erik Debruyne

Ел. пошта: erik.debruyne@randstad.be

Номер телефону: +32 495 592 642

Мова: English

Вебсайт: www.randstad.be/en/ukraine/



Werkers in Uitzenden

Представник: Bart Van Weyenberg

Ел. пошта: bart.vanweyenberg@werkers.be

Номер телефону: +32 3 491 81 03

Мова: English

Вебсайт: www.werkers.be/vacatures



Eosalis

Представник: Karine Vanpoucke

Ел. пошта: karine.vanpoucke@eosalis.com

Номер телефону: +32 476 481 605

Мова: English, Russian

Вебсайт: www.eosalis.com



Axintor Interim

Представник: Manon Van Driessche

Ел. пошта: jobs@axintor.be

Номер телефону: +32 50 672 005

Мова: English

Вебсайт: www.axintor.be



Agilitas Group

Представник: Arkadiusz Michalski

Ел. пошта: arkadiusz.michalski@agilitas.be

Номер телефону: +32 499 710 146

Мова: Dutch, Polish, French

Вебсайт: www.agilitas.be



Equip

Представник: Helene Stasse

Ел. пошта: h.stasse@groupequip.be

Номер телефону: +32 493 404 564

Мова: French

Вебсайт: www.equip-interim.be/



The Bozz

Представник: Patricia Diez Ticio

Ел. пошта: p.diezticio@thebozz.be

Номер телефону: +32 491 595 416

Мова: English

Вебсайт: thebozz.be



Impact

Представник: Wendy Simonet

Ел. пошта: wendy.simonet@impact.be

Номер телефону: +32 478 631 948

Мова: English, Dutch



Synergie Belgium

Представник: Joanna Allewaert

Ел. пошта: joanna.allewaert@synergiejobs.be

Номер телефону: +32 488 706 412

Мова: English

Вебсайт: www.synergiejobs.be/nl/agencies/sUUjJmLgrvaVoHz4eANY/international-recruitment/



Robert Walters / Robert Walters People Solutions

Представник: Els Van der Veken

Ел. пошта: els.vanderveken@robertwalters.com

Номер телефону: +32 496 266 682

Мова: English

Вебсайт: www.walterspeople.be/ https://www.robertwalters.be/



Vind!

Представник: Simon Carton

Ел. пошта: marketing@vindeenjob.be

Номер телефону: +32 51 262 740

Мова: English



Passion Works!

Представник: Sylvia Vogelaar

Ел. пошта: sylvia@passionworks.be

Номер телефону: +32 490 582 523

Мова: English, Ukrainian

Вебсайт: www.passionworksbetter.be



Dibbs

Представник: Dominic Potters

Ел. пошта: dominic.potters@lancr.eu

Номер телефону: +32 471 737 078

Мова: Dutch

Вебсайт: get-connected.be/get-connected-steunt-oekraine/



LEM Intérim

Представник: Jean Lemaître

Ел. пошта: jean.lemaitre@leminterim.ebe

Номер телефону: +32 434 424 24

Мова: French

Вебсайт: www.leminterim.be



Job Talent

Представник: David Vanhoegaerden

Ел. пошта: david.vanhoegaerden@jobtalent.be

Номер телефону: +32 476 313 146

Мова: Dutch

Вебсайт: jobtalent.be/



Experza

Представник: Tracey Debruyne

Ел. пошта: tracey@experza.be

Номер телефону: +32 490 448 527

Мова: Dutch, English, French

Вебсайт: www.experza.be/ik-zoek-werk



Skillflex

Представник: Nana Filipyan

Ел. пошта: nanaf@skillflex.be

Номер телефону: +32 486 248 452

Мова: Ukrainian, Russian, Polish, English, Dutch

Вебсайт: www.skillflex.be



Opus Group

Представник: Sara Gielen

Ел. пошта: s.gielen@opusgroup.be

Номер телефону: +32 479 030 460

Мова: Dutch

Вебсайт: www.opusgroup.be/



Link2Europe

Представник: Recruitment team

Ел. пошта: work@link2europe.be

Номер телефону: +32 3 740 76 76

Мова: Dutch, Polish, Romanian, Portuguese, English, French

Вебсайт: link2europe.eu/



Forum Jobs

Представник: Maryna Likhtser / Carmen Lahaye

Ел. пошта: ukraine@forumjobs.be / carmen.lahaye@forumjobs.be

Номер телефону: +32 493 252 988

Мова: Ukrainian, Russian, Polish, Romanian, English, French, Spanish

Вебсайт: www.forumjobs.be/nl/welcomeukrainepeople