Ваша робота в Бельгії починається тут!

Тимчасова праця (прості робочі та офісні профілі).

in collaboration with
Travi

Хочете більше дізнатися про роботу через інтерім? interiminfo.be



Let's Work

Представник: Olga Ciure

Ел. пошта: international@letswork.be

Номер телефону: +32 51 744 306

Мова: English, Russian, Dutch

Вебсайт: www.letsworkinternational.be



Passion Works!

Представник: Barbara Korasiak

Ел. пошта: barbara@passionworks.be

Номер телефону: +32 492 254 446

Мова: Polish, English, Dutch

Вебсайт: www.passionworksbetter.be



Experza

Представник: Tracey Debruyne

Ел. пошта: tracey@experza.be

Номер телефону: +32 490 448 527

Мова: Dutch, English, French

Вебсайт: www.experza.be/ik-zoek-werk



Synergie Belgium

Представник: Elena Nimmegeers

Ел. пошта: elena.nimmegeers@synergiejobs.be

Номер телефону: +32 05 047 4026

Мова: English, Russian, Dutch

Вебсайт: www.synergiejobs.be/nl/agencies/sUUjJmLgrvaVoHz4eANY/international-recruitment/



Forum Jobs

Представник: Cristina Barcari

Ел. пошта: Cristina.Barcari@forumjobs.be

Номер телефону: +32 497 055 366

Мова: Russian, English, Dutch

Вебсайт: www.forumjobs.be/nl/welcomeukrainepeople



The Bozz

Представник: Patricia Diez Ticio

Ел. пошта: p.diezticio@thebozz.be

Номер телефону: +32 491 595 416

Мова: English

Вебсайт: thebozz.be



Staffing Belgium

Ел. пошта: work@staffing-esg.be

Мова: Dutch, English

Вебсайт: www.staffing-esg.be/



Runtime

Представник: Nikki Adriaensen

Ел. пошта: nikki.adriaensen@runtime.be

Номер телефону: +32 15 249 449

Мова: English

Вебсайт: www.runtime.be/nl/



Xtra interim

Представник: Steven Ghesquiere

Ел. пошта: steven.ghesquiere@xtra.works

Номер телефону: +32 492 830 783

Мова: Dutch

Вебсайт: xtra.works/



Vind!

Номер телефону: +32 51 262 740

Мова: Dutch, English

Вебсайт: www.vindeenjob.be/



Axintor Interim

Ел. пошта: jobs@axintor.be

Номер телефону: +32 50 672 005

Мова: English

Вебсайт: www.axintor.be



Start People

Ел. пошта: ir@startpeople.be

Номер телефону: +32 9 235 77 10

Мова: French, Dutch, English, Romanian, Polish, Portuguese, Spanish

Вебсайт: www.internationalrecruitment.be/



Werkers in Uitzenden

Представник: Bart Van Weyenberg

Ел. пошта: bart.vanweyenberg@werkers.be

Номер телефону: +32 3 491 81 03

Мова: English

Вебсайт: www.werkers.be/vacatures



Job Talent

Представник: David Vanhoegaerden

Ел. пошта: david.vanhoegaerden@jobtalent.be

Номер телефону: +32 476 313 146

Мова: Dutch

Вебсайт: jobtalent.be/



Human Supports / Human Supports Medical

Представник: Gauthier Steiner

Ел. пошта: bo@humansupports.be

Номер телефону: +32 489 110 304

Мова: English

Вебсайт: humansupports.be/



CTRL-F

Представник: Charlot Van Parijs

Ел. пошта: charlot.vanparijs@ctrl-f.be

Номер телефону: +32 478 838 232

Мова: English, Dutch

Вебсайт: ctrl-f.be/



LEM Intérim

Представник: Jean Lemaître

Ел. пошта: jean.lemaitre@leminterim.ebe

Номер телефону: +32 434 424 24

Мова: French

Вебсайт: www.leminterim.be



Opus Group

Представник: Sara Gielen

Ел. пошта: s.gielen@opusgroup.be

Номер телефону: +32 479 030 460

Мова: Dutch

Вебсайт: www.opusgroup.be/



24/7drive

Представник: Sofie Thys

Ел. пошта: s.thys@247drive.be

Номер телефону: +32 9 396 42 17

Мова: English, Dutch, French, Spanish, Romanian, Polish

Вебсайт: www.247drive.be/



Konvert

Представник: https://www.konvert.be/en/offices

Мова: English, Dutch, French

Вебсайт: www.konvert.be



Randstad

Представник: Erik Debruyne

Ел. пошта: erik.debruyne@randstad.be

Номер телефону: +32 495 592 642

Мова: English

Вебсайт: www.randstad.be/en/ukraine/



Glowi

Представник: Tim Van Damme

Ел. пошта: tim.vandamme@glowi.be

Номер телефону: +32 9 274 79 95

Мова: English, Dutch

Вебсайт: www.glowi.be



Liberty Work

Представник: Isabel Maertens

Ел. пошта: hr@libertywork.be

Номер телефону: +32 498 300 550

Мова: Dutch, French, English

Вебсайт: www.libertywork.be/



Agilitas Group

Представник: Arkadiusz Michalski

Ел. пошта: arkadiusz.michalski@agilitas.be

Номер телефону: +32 499 710 146

Мова: Dutch, Polish, French

Вебсайт: www.agilitas.be



Link2Europe

Представник: Recruitment team

Ел. пошта: work@link2europe.be

Номер телефону: +32 3 740 76 76

Мова: Dutch, Polish, Romanian, Portuguese, English, French

Вебсайт: link2europe.eu/



Skillflex

Представник: Nana Filipyan

Ел. пошта: nanaf@skillflex.be

Номер телефону: +32 486 248 452

Мова: Ukrainian, Russian, Polish, English, Dutch

Вебсайт: www.skillflex.be



Sam Interim

Представник: Olivier Libois

Ел. пошта: olivier@sam-interim.be

Номер телефону: +32 497 463 150

Мова: French, English, Spanish, Dutch

Вебсайт: www.sam-interim.be



Vivaldis

Представник: Foreign Vivaldis

Ел. пошта: team@vivaldisforeign.be

Номер телефону: +32 14 480 682

Мова: Dutch, English, Polish, Romanian, Ukrainian

Вебсайт: www.vivaldisinterim.be/nl/niches/foreign



Actief

Представник: Niels Vandycke

Ел. пошта: niels.vandycke@actief.be, actief.brugge@actief.be

Номер телефону: +32 05 044 4065

Мова: NL, English, French

Вебсайт: www.actief.be



Accent

Представник: Marcela Iacob

Ел. пошта: marcela.iacob@accentjobs.be

Номер телефону: +32 473 732 983

Мова: Russian, Dutch, English

Вебсайт: accentjobs.be/





Equip

Представник: Helene Stasse

Ел. пошта: h.stasse@groupequip.be

Номер телефону: +32 493 404 564

Мова: French

Вебсайт: www.equip-interim.be/



Adecco

Представник: Frédéric Van Waeijenberge

Ел. пошта: frederic.van.waeijenberge@adecco.be

Номер телефону: +32 478 535 655

Мова: English, French, Dutch

Вебсайт: www.adecco.be/



Manpower Belgium

Представник: Nataliia Jaloszynska

Ел. пошта: natalia.jaloszynska@manpower.be

Номер телефону: +32 498 946 402

Мова: Ukrainian

Вебсайт: www.manpower.be/



Select Group

Представник: Jelle Destoop

Ел. пошта: jelle.destoop@selecthr.be

Номер телефону: +32 486 888 979

Мова: Dutch

Вебсайт: www.weareselectgroup.com



Impact

Представник: Ada Tatar-Nadzialek

Ел. пошта: recruitment@impact.be

Номер телефону: +32 499 798 754

Мова: English, Dutch, Polish, Romanian

Вебсайт: impact.be/en/international-workers



House Of Talents

Представник: Pauline Duyck

Ел. пошта: pauline.duyck@houseoftalents.be

Номер телефону: +32 471 738 502

Мова: Dutch, French, English

Вебсайт: www.houseoftalents.be/nl/



Asap

Представник: Fryderyk Sevens

Ел. пошта: international@asap.be

Номер телефону: +32 479 027 571

Мова: Dutch, Polish, English, French, German

Вебсайт: www.asap.be/



TRIXXO

Представник: Trixie Rosselle

Ел. пошта: t.rosselle@trixxo.be

Номер телефону: +32 499 349 629

Мова: English, Dutch

Вебсайт: www.trixxo.be/



A-Concept Interim

Представник: Marc Braeckmans

Ел. пошта: marc@a-interim.be

Номер телефону: +32 475 244 422

Мова: Dutch, English

Вебсайт: www.a-interim.be



Absolute Jobs

Представник: Iryna Antilogova

Ел. пошта: iryna.antilogova@absolutejobs.be

Номер телефону: +32 489 593 035

Мова: Ukrainian, Russian, English, Dutch,

Вебсайт: www.absolutejobs.be



Q Jobs

Представник: Axel Vangilbergen

Ел. пошта: axel.vangilbergen@qjobs.be

Номер телефону: +32 496 581 053

Мова: English

Вебсайт: www.qjobs.be/?gclid=Cj0KCQjwma6TBhDIARIsAOKuANzRSYbgnRbCijm0w_9fwa_FF3HRjig7QwdvWvnA6ZTcuyPsFqA3qMMaAgcnEALw_wcB



Для переліку всіх сертифікованих агенцій в Бельгії (нідерландською або французькою мовою) перейдіть за посиланням.